Det är vi som jobbar på NHK Skylt & Reklam

Lennart Bergman
Säljare
Sales
Direktnummer: 060-606 20 13
lennart.bergman@nhk.se

Tommy Larsson
Säljare sportpriser, pokaler, gravyr
Sales engraving sportsprices & cups
Direktnummer: 060-606 20 22
tommy.larsson@nhk.se

Patrick Chruzander
Produktionschef
Produktion manager
Direktnummer: 060-606 20 45
patrick.chruzander@nhk.se

Johanna Dolk
Produktionsledare
Supervisor production
Direktnummer: 060-606 20 21
johanna.dolk@nhk.se

Magnus Welander
Produktion print storformat
Production big image print
Direktnummer: 060-606 20 23
magnus.welander@nhk.se

Phia Wikström
Produktion
Production
Direktnummer: 060-606 20 14
phia.vikstrom@nhk.se

Lars Bergman
Produktion/Montage
Produktion Mouting
Direktnummer: 060-606 20 12
lars.bergman@nhk.se

Roberth Sahlin
Produktion/Montage
Production mounting
roberth.sahlin@nhk.se